JAK TO DĚLÁME A PROČ

POUŽÍVÁME VÝHRADNĚ OBOUSTRANNÉ PROFILY.
Co je ale oboustranný profil? Zvenčí vypadají stejně, ale rozdíl v pevnosti je ohromný - ostatně na fotografiích níže je rozdíl zřejmý. Oboustranné profily jsou určené pro velmi odolné boxy s dlouhou životností. Jednostranné profily jsou doménou číny a levných výrobců boxů s výrazně menší pevností a životností. V oboustranném profilu drží nýt uvnitř v hliníkovém vnitřním profilu. V jednostranném profilu drží uvnitř ve dřevě a časem se začne vytrhávat. 

POD NÝTY MIMO PROFILY VŽDY POUŽÍVÁME PODLOŽKY
Nýt nebyl nikdy konstruovaný aby držel ve dřevě nebo v plastových deskách. Aby nýt vykazoval maximální pevnost, potřebuje pevný povrch zvenčí i zevnitř. Pokud pod nýt u držadel nedáte ocelovou podložku nebo rámeček, při větším zatížení se vytrhne. Ano je to pracné a zdržuje to, proto je tam většina výrobců nedává. My ano. 

POUŽÍVÁME DESKY S KVALITNÍM PORVCHEM
Desky, které používáme vyrábí firma Penn-Elcom vysokotlakým nanášením plastové nebo epoxidové vrstvy. Povrch je silný a velmi odolný - ani po dlouhé době jej neprodřete až na podklad. Klasické levné fóliované hnědé nebo černé desky, které se na výrobu case běžně používají jsou většinou odřené již první den. 

CASE JE IMAGE
Proto máme v nabídce výběr z mnoha barev a vše vyrábíme s důrazem na detaily. 

POLSTROVÁNÍ
Používáme materiál Plastazotte, Noppen, Alveo Bloc apod. Žádný z polstrovacích materiálů, které používáme nechytá vzdušnou vlhkost, což je u elektroniky velmi důležité. Polstrovní umíme i frézovat na CNC, takže se nebojíme ani složitých řešení a náročných požadavků

Dsc06260_3

Dsc06261_3

Dsc06262_3

Dsc06304

Dsc06305

Dsc06306

Dsc06307

Dsc06308